053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

הגדלת חזה בחיפה

ניתוחי הגדלת חזה בחיפה הן עניין נפוץ מאוד בימינו. נשים רבות מתמלאות בתחושת גאווה וחוות עליה בדימוי העצמי שלהן לאחר הניתוח. חשוב לזכור כי הניתוח הזה חייב להתבצע על ידי רופא מומחה בכירורגיה פלסטית. במהלך הפגישה הראשונה עם המנתח, יבררו את הפרטים בנוגע למצב הבריאותי הנוכחי, העבר הבריאותי וההתאמה שלך לניתוח. זה הזמן להגדיר יחד עם הרופא את המטרות והציפיות של מהניתוח, ולאחר בדיקה גופנית יסודית, הרופא יוכל להציג בפניך את אפשרויות הטיפול אשר מתאימות לך.

הגדלת חזה בחיפה

הגדלת חזה בחיפה – שיטות שונות

השתלים בהם מתבצע שימוש בניתוחי הגדלת חזה הם לרוב שתלי סיליקון אך גם ע״ הזרקת שומן. שתלים מתחלקים על פי נפח, צורה, ומרקם. כאשר הסוג שלהם המיועד להשתלה נקבע בהתאם למבנה גוף, צורת חזה ורצון המטופלת. ניתן לבצע את הגדלת החזה בשיטות הבאות:

  • הגדלה ע״י שתלי סיליקון – החדרת שתלי הסיליקון דרך חתך בקפל התת שדי, חתך זה הוא הנפוץ ביותר ברחבי העולם, והוא מתבצע על הגבול התחתון של השד. זוהי השיטה הקלה והבטוחה ביותר אשר מבטיחה פחות סיכונים. החתך עצמו יהיה מוסתר בקפל התת שדי וניתן להסתרה כשלובשים ביקיני מינימלי או חזייה.
  • הזרקת שומן עצמוני – בשיטה זו, שואבים שומן מאזור אחר בגוף ומזריקים אותו לשדיים לצורך עיצוב. היתרונות הן שמדובר בשני ניתוחים באחד (שאיבת שומן והגדלת חזה), וגם בניתוח ללא צלקות. אך החסרונות שמדובר בתהליך יותר ארוך מניתוח רגיל, ושאפשר להגדיל בגודל קטן יחסית.

 

כמה זמן אורך הניתוח ?

לרוב, הליך של הגדלת חזה נמשך כשעה ואף פחות. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית. חשוב לזכור כי בחירה במנתח מקצועי לצורך הגדלת חזה בחיפה היא החלטה חשובה מאוד. מומלץ לבחור ברופא בעל ניסיון רב בניתוחים מסוג זה אשר גם חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית בישראל. ד"ר קעואר הינו כירורג פלסטי בעל וותק וניסיון רב בתחום, וישמח לענות על כל שאלה שעלולה להתעורר בנוגע להליך משנה החיים הזה.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית