053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

הגדלת חזה בצפון

הגדלת חזה בצפון היא ככל הנראה הפתרון הטוב והיעיל ביותר עבור נשים בעלות חזה אשר לטעמן קטן מידי, בלתי סימטרי או נפול. הרבה מעבר לשינוי הפיזי שהגוף שלכן עתיד לעבור, השינוי הנפשי אותו אתן צפויות לעבור הוא משמעותי מאוד. הגדלת חזה בצפון יכולה להתאים לכל אישה אשר עברה את גיל 17, כלומר, לאחר שהחזה שלה סיים את הצמיחה שלו. חשוב לזכור כי גם הריונות עתידיים, הנקה ושינויים הורמונליים אחרים יכולים גם הם לשנות את גודל השדיים ולעיתים להעלות צורך בניתוח הגדלה נוסף.

הגדלת חזה בצפון

הגדלת חזה בצפון – כל האמת על השתלים

הגדלת החזה, בשורה התחתונה, תעניק חזה גדול יותר לאישה, תוך כדי התחשבות במידותיה. זאת על מנת שגם לאחר הניתוח האישה תוכל ליהנות ממראה טבעי ואסתטי. השפעות הניתוח עוברות את הפן הפיזי ויכולות להשפיע לטובה גם על הביטחון העצמי. המראה החדש יעניק ביטחון רב יותר לאישה בחיי היום יום ויאפשר לה להתגאות בגופה כרצונה.

קיימים מספר סוגים של שתלים בהם משתמשים בניתוחים להגדלת חזה, שתלי הסיליקון הם הנפוצים ביותר בשימוש זה. ניתן לבחור בין שתלים עגולים לשתלים אנטומיים בדרגות קושי שונות, מחוספסים או חלקים ובנפחים שונים. השתלים האמינים הללו כוללים אחריות מלאה מפני קרע במעטפת של השתל. השתלים מגיעים במגוון של צורות וגדלים בכדי להציע לך את המבחר הרחב ביותר ממנו תוכלי למצוא בעזרתו של הרופא המנתח את השתל אשר מתאים לגופך יותר מכל.

נשיות מתפרצת

נשים רבות תמיד חשו כי החזה שלהן הוא חלק בלתי נפרד מהנשיות שלהן, וכי הוא תורם לדימוי העצמי שלהן. ניתוח להגדלת חזה יכול להביא לשיפור בתפיסת העצמי של נשים אלו, אך הוא חייב להתבצע על ידי רופא מקצועי מומחה לכירורגיה פלסטית. ד"ר מנאר קעואר מקפיד על שימוש בשתלים הטובים ביותר שנמצאים בשוק, והתאמתם בפגישות טרם הניתוח לגודל ומאפייני השד כמו גם לציפיות שלך.

 

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית