053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

הזרקת שומן לפנים

הזרקת שומן לפנים הפכה להיות אחד ההליכים הפופולריים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים. לרוב תהליך זה מתרחש כחלק ממתיחת הפנים או כהליך נפרד בעצמו. הקונספט בו עובד התהליך הוא די פשוט, שומן אשר נמצא בעודפים לא רצויים באזורים שונים בגוף, כמו בבטן ובירכיים, נשאב, עובר עיבוד מיוחד ולאחר מכן מוזרק לאזורים הרצויים בפנים. כך ניתן יהיה להחזיר את החיות לשפתיים, לחיים ואפילו שקעים נוספים מתחת לעור.

הזרקת שומן לפנים

הזרקת שומן לפנים – למה זה כדאי ?

מומחים בתחום הכירורגיה הפלסטית פיתחו שיטה חדישה אשר ידועה לרבים מאתנו בשם – הזרקת שומן. השיטה מתבססת על העברת שומן מאזור מסוים בגוף, והשתלתו בזריקה חוזרת אל אזור אחר אצל אותו האדם. שיטה זו מאפשרת הענקת מראה משופר וצעיר יותר לתווי הפנים.

כחלק מתהליך ההתבגרות וההזדקנות, אנו עלולים לסבול מצניחת ודלדול השומן בפנים. תופעה זו מתרחשת כאשר עם השנים, השומן בפנים מתדלדל ומשנה את מיקומו, כך מתחילים להיראות קמטים והפנים נוטות להיראות מבוגרות יותר ונפולות יותר. אובדן הנפח באזורים השונים של הפנים עלול ליצור מראה עייף, מבוגר וחולה יותר. כך שהפתרון האידיאלי לבעיה זו הוא הזרקת שומן לפנים.

השומן אשר מוזרק לפנים בניגוד לחומרים אחרים כמו חומצה היאלורונית, הוא חומר טבעי אשר נלקח מהמטופל עצמו. כך שהקליטה שלו בגוף היא טבעית הרבה יותר והסיכון לדחייה של החומר היא כמעט ואפסית. שומן הגוף מתאים גם להורדת קמטים מהלחיים ותיקון של משקעים בעור גם בחלקי גוף אחרים.

מחזירים עטרה ליושנה

הזרקת שומן לפנים מתאימה לכל אדם אשר סובל מאיבוד של נפח באזור הפנים. הזרקת השומן היא תהליך אשר יכול להשיב לכם את האור והקסם של פניכם גם לאחר שזמן רב לא נראו כמו פעם. זוהי הדרך הטובה ביותר להחזיר את המראה הצעיר והבריא לפנים שלכם.

את הטיפול בקמטים, קפלים טבעיים וירידה בנפח באזורים שונים בפנים תוכלו לבצע בעזרתו של ד"ר קעואר. ד"ר מנאר קעואר הינו כירורג פלסטי בעל ניסיון רב בתחום ובמהלך עבודתו שם דגש על שימוש בציוד והחומרים הטובים ביותר, ובשמירה העקרונות המנחים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית תוך דגש על עבודה מקצועית רפואית ברמה גבוהה.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית