053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

הזרקת שומן

אם תשאלו את האנשים הסובבים אתכם "מה הייתם רוצים לשנות בגופכם?" תקבלו תשובות מגוונות. אחד יהיה מעוניין להקטין את האף והשני לשנות את צבע העיניים. הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת לנו לשנות את המראה החיצוני כרצוננו. ניתוח הזרקת שומן, למשל, נועד "לפסל" את הפנים, כפות הידיים, החזה ועוד אזורים בגוף כדי להעניק להם מראה צעיר יותר. במהלך הפרוצדורה מתבצעות פעולות של שאיבת שומן והזרקתו לאזור המטופל.

הזרקת שומן בוטוקס

Elderly woman getting Botox injection surgery operation

מהם שלבי הפעולה של ניתוח הזרקת שומן

ניתוח הזרקת שומן הוא ניתוח לכל דבר הדורש הכנה וביצוע מדוקדק בהתאם לשלבים שונים. אלה השלבים המרכזיים של הניתוח:

  • שלב ההכנה – ההכנה לקראת הניתוח דורשת ישיבה ושיחה עם המנתח, להסבר על תוכנית הפעולה ותכנונה.
  • שלב ההרדמה – בדרך כלל די בהזרקת הרדמה מקומית כדי לבצע את הניתוח באזור הרצוי, אך במצבים מסויימים יש צורך בהרדמה כללית, הדבר תלוי בדרך כלל בכמות השומן שיש לשאוב או להזריק.
  • שלב השאיבה – בשלב זה שואב הרופא שומן באמצעות צינורית אשר יעבור הפרדה מכל החומרים שנשאבו עמו (חומר ההרדמה, תאי דם ועוד). בדרך כלל, השומן נשאב מאזור הבטן, המותניים או הירכיים.
  • שלב ההזרקה – לאחר מכן מוזרק השומן לאחר שעבר הפרדה וסינון למקום הרצוי לצורך פיסולו ועיצובו.

כל פרוצדורת ניתוח ההזרקה אורכת בין שעה לשעתיים.

ד"ר מנאר קעואר – להשיג מראה צעיר יותר

מחפשת דרך להיפטר מהקמטים ולהרים מעט את הלחיים? רוצה לשפר את מראה גב כפות הידיים, או לתת עיצוב קל לחזה? ד"ר מנאר קעואר הוא כירורג פלסטי העוסק בתחומו במשך שנים רבות. ניתוח הזרקת שומן מתבצע בזהירות וביעילות תוך שימוש בכלים חדישים ובטכנולוגיות עכשוויות, כולל אופציה לביצוע הפעולה במרפאה בהרדמה מקומית, עם מעשיר ה-AquaShape  היחודי והמתקדם.

כאן תוכלו לקבל לא רק שירות מקצועי ומיומן, אלא גם יחס אישי והבנה למצב העדין או המביך שבו שרוי המטופל. במרפאתו של ד"ר קעואר מתבצעים ניתוחים פלסטיים שונים כדוגמת ניתוח להקטנת חזה, ניתוח להגדלת חזה, טיפול במקרים של גניקומסטיה, עיצוב הגוף, מתיחות בטן ושאיבת שומן.

 

כיום, הזרקת שומן לפנים ולשדיים מהווה את אחד הפתרונות הפשוטים אך יעילים ביותר לשם מילוי חוסרי נפח מסיבות שונות. בין אם מדובר באיבוד נפח באזורים שונים בפנים מפאת הזדקנות, ניתוחים, צלקות או טראומה כלשהי, הרי שזו אחת השיטות היעילות ביותר אשר בעלות אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

הזרקת שומן –איך זה קורה ?

הזרקת שומן עצמי הפכה להיות אחת הטכניקות הפופולריות ומועדפות על רופאים ומטופלים רבים. ואין זה מפתיע כלל. השומן הוא חומר טבעי אשר נשאב מהגוף שלכם ומוחזר לאזורים הרצויים בגוף שלכם. על כן גם סכנת הדחייה שלו היא כמעט ואפסית, זאת בניגוד לשימוש בחומרים סינטטיים אשר עלולים ליצור בעיות אחרות בעת ההזרקה שלהם.

ניתן לשאוב את השומן ממספר אזורים בגוף, זאת בתנאי כי הם קיימים שם באיכות טובה. לעיתים קרובות יבחר הרופא המטפל לבצע את השאיבה מהבטן או הירכיים, ולהשתיל את השומן באזורים ספציפיים בהן אנו מעוניינים להשיג אפקט של עיבוי והוספת נפח, כמו בפנים ובשדיים.

התהליך עצמו מתבצע בצורה ידנית או ע״י מכשיר מיוחד ועל כן ישנה חשיבות רבה לבחירה של רופא מומחה לכירורגיה פלסטית אשר הינו בעל ניסיון בטיפולים מסוג זה. ברוב המקרים טיפול מסוג זה נחשב להליך קל ואין צורך באשפוז, בעוד ההחלמה היא יחסית מהירה. תועפות הלוואי כוללות לרוב אי נוחות באזורים מהם נשאב והוזרק השומן. תופעות הלוואי אמורות להעלם מעצמן בתום מספר ימים.

יתרונותיו של השומן

חשוב להכיר את יתרונותיו של השומן על מנת שתוכלו להבין עד כמה התהליך הזה מומלץ. השומן המוזרק הוא חומר טבעי אשר מגיע מהגוף שלכם. על כן, שכיחות הזיהומים והתגובות לגוף זר פוחתות בצורה ניכרת. בהזרקת שומן לשדיים תוכלו לקבל מרקם שד רך וטבעי יותר, ביחס לשתלים.

ד"ר מנאר קעואר עוסק מזה שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית ועל כן בעל ניסיון רב בתחום הזרקות השומן. כיום ההתפתחויות הטכנולוגיות בעולם הרפואה האסתטית מאפשרות עיבוד טוב יותר של השומן והכנה מהירה שלו להזרקה. דבר ההופך את התהליך כולו לפשוט ויעיל הרבה יותר.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית