053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

מתיחת בטן

הבטן משפיעה על המראה החיצוני של הגבר או האישה. בטן עגולה ובולטת יכולה להיות פגם אסתטי בלתי רצוי אשר רבים היו מעדיפים להיפטר ממנו במהירות האפשרית. לאחר שפעילות גופנית כמו כפיפות בטן או שמירה על הרגלי אכילה בריאים אינן עוזרות, פונים לבצע ניתוח מתיחת בטן. באמצעות ניתוח על ידי רופא מנתח פלסטי ניתן להגיע לתוצאות הרצויות – בטן שטוחה ובלתי בולטת.

מתיחת בטן ויריכיים

מה כדאי לדעת על מתיחת בטן

ניתוח מתיחת הבטן מתאים לגברים ונשים כאחד המעוניינים לבצע שינוי במראה החיצוני שלהם. אלה כמה דברים מרכזיים שמומלץ לדעת על ניתוח מסוג זה:

  • הפתרון לנשים לאחר היריון – לא תמיד חוזרת הבטן לצורתה השטוחה לאחר היריון אחד או שניים ולכן יש צורך בניתוח מתיחת בטן. במהלך ההיריון נמתחים השרירים הגמישים של הבטן, ולאחריו נוצרים מעין "קרעים" בעור – סימני מתיחה. כמו כן, האזור של הבטן מתמלא במהלך ההיריון בשומנים בגלל פעילות הורמונלית.
  • עודפי עור לאחר שינויים במשקל – ירידות ועליות מהירות במשקל גורמות להיווצרות של עודפי עור באזור של הבטן ומעניקים לה מראה של "עור תלוי". בעזרת שמירה על דיאטה קפדנית ניתן אמנם להשיג את המראה הרזה הרצוי, אך הבטן הנפולה עדיין יוצרת מכשול של ממש. משום כך, יש אנשים המעוניינים למתוח את הבטן כדי להתגבר על הפגם האסתטי.
  • סוגים שונים של ניתוח – הניתוח מתבצע בדרכים שונות, בהתאם למצבו של המטופל. מניתוח של חתך קטן בשיפולי הבטן, ועד ניתוח מתיחת בטן מלא שכולל כריתת עודפי עור ושאיבת שומן.

משיגים בטן שטוחה עם ד"ר מנאר קעואר

רוצה להשתתף בשיעורי ריקודי בטן אך לא הצלחת להחזיר את ממדי הבטן למקומה לאחר ההיריון? חולם לשים את החולצה התכולה שקיבלת במתנה מהחברים אבל הבטן מפריעה? אצל ד"ר מנאר קעואר תוכלו לבצע ניתוח מתיחת בטן ולצאת מרוצים מהתוצאות. ד"ר מנאר פועל במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר למטופלים שלו ומשלב טכניקות חדשניות, כלים משוכללים ופעולות כמו שילוב בין שאיבת שומן למתיחת בטן כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

ד"ר קעואר אחראי על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא

 

מתיחת בטן זהו הליך שמיועד לאנשים מעל גיל 18, אשר סובלים מבטן גדולה ובולטת עקב עודפים של עור, התרופפות דופן הבטן והצטברות של שומן. חשוב לציין כי התהליך לא מתאים לאנשים אשר סובלים מהשמנת יתר קיצונית, הוא אינו פותר את הבעיה של השמנת היתר, אלא מעצב את הבטן. מומלץ לפני הפניה לניתוח זה לנסות התעמלות ודיאטה בריאה ומאוזנת במטרה להימנע מניתוח. אך ברגע שגם אלו לא יכולים לשפר את המצב, חשוב שתדעו כי ישנו פתרון עבורכם ועבור הבטן שלכם.

הסוגים השונים של מתיחת בטן 

מטרתו של התהליך הכירורגי של מתיחת בטן הוא הסילוק עודפי השומן, מתיחה של העור הרפוי, עיצוב הבטן והטבור כמו גם השטחה של הבטן על ידי הידוק של מעטפות השרירים. כל אלו ישיבו לכם את הבטן השטוחה, המעוצבת והיפה אשר זמן כה רב חשקתם בה.

מיני מתיחת בטן – זהו ניתוח פשוט יחסית ומיועד בעיקר לאנשים בעלי שרירי בטן חזקם אשר אצלם עודפי עור קטנים אשר מתרכזים בבטן התחתונה ומתחת לטבור.

מתיחת בטן קלאסית – המטופלים אשר מתאימים לסוג זה של ניתוח הם בעלי עודפי העור גדולים יותר.

מתיחת בטן היקפית – המטופלים אשר מתאימים לסוג זה של ניתוח הם בעלי עודפי עור ניכרים שנמשכים גם לצידי הן והגב התחתון. מצבים כאלו מופיעים בעיקר לאחר ירידה משמעותית במשקל.

מתיחת בטן אורכית – סוג זה מתאים למטופלם אשר סובלים מעודפי העור בעיקר באזור של אמצע הבטן, מעל ומתחת לטבור. בטיפול זה ניתן לקבל תוצאה אסתטית יפה אשר כוללת גם הדגשה ניכרת של קו המותניים.

מתיחת בטן

הסימנים שאחרי

חשוב לדעת כי התהליך עלול להשאיר סימן (צלקת) לרוחב הבטן התחתונה, אך גם סימנים אלו משתפרים לאורך הזמן. קו התפר לרוחב הבטן התחתונה נעשה במיקום אסטרטגי, נמוך ומתוכנן כך שניתן יהיה להסתיר אותו במידת הרצון או הצורך. תהליך הבשלת הצלקת יכול לארוך כשנתיים שבמהלכו ולאחר מכן תוכלו להסתיר את הסימן העדין על ידי תחתון או ביקיני.

עבודתו של ד"ר מנאר קעואר בתחום הכירורגיה הפלסטית והאתסטית מאפשרת לו כיום לבצע ניתוחי מתיחת בטן פשוטים ומורכבים כאחד. ד״ר קעואר אחראי על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל בבית חולים מאיר בכפר סבא, ועל כן ניסיונו בשיטות חדישות ומתקדמות בשילוב שאיבת שומן במידת הצורך מבטיח את התוצאות הטובות ביותר עבור מטופליו.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית