053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן, כיום, הוא הליך נפוץ אשר מתאים לגברים ונשים כאחד. הניתוח מתאים לאנשים אשר מעוניינים במראה של בטן מעוצבת ומוצקה יותר. רבים מאתנו ניסו התעמלות או דיאטה לשיפור המצב אך במצבים בהם אין אנו רואים שיפור חשוב לזכור כי יש פתרון למצב של עודף עור בבטן או חולשת דופן הבטן.

ניתוח מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן – איך זה עובד ?

במהלך הפגישה הראשונית לקראת ניתוח מתיחת בטן, הרופא יבדוק את מצבכם הרפואי על מנת לוודא כי הוא תקין, יברר את ציפיותיכם מהניתוח, יסביר על השיטה המתאימה ביותר עבורכם, מהלך הניתוח ותהליך ההחלמה. חשוב לציין בפני הרופא המנתח כל תרופה שאתם נוטלים כמו גם כל בעיה בריאותית אשר עלולה לסכן את הצלחת הניתוח.

מטרתו של הניתוח היא להיפטר מעודפי שומן ועור בבטן, כמו גם הידוק של שרירי הבטן במקרה הצורך. כך שלאחר הניתוח ובסיום תהליך ההחלמה תוכלו ליהנות מבטן אשר נראית שטוחה ומהודקת יותר.

מתיחת הבטן לרוב מתבצעת תחת הרדמה כללית ואורכת בין שעה לשעתיים בהתאם לשיטה וסוג הניתוח. ההחלמה מהניתוח אורכת מספר שבועות במהלכן אסור להרים משאות כבדים אשר עלולים לפגוע בריפוי הפצע. החזרה לשגרה חייבת להתבצע בצורה הדרגתית ומבוקרת. מומלץ ללכת עם חגורת בטן מחטבת במשך מספר השבועות הראשונים שלאחר הניתוח במהלך רוב שעות היממה, זאת על מנת למנוע מעמסה על שרירי הבטן והעור אשר עברו תהליך כירורגי משמעותי.

למי מתאים הניתוח ?

אחוזי ההצלחה של ניתוח מתיחת בטן הינם גבוהים מאוד ולרוב התוצאות נשמרות לטווח הארוך. בעוד אנשים רבים מעוניינים בניתוח זה, חשוב לזכור כי הניתוח לא מתאים לכולם. באופן כללי, הניתוח מתאים לבני 18 ומעלה אשר סובלים מבטן רפויה עם עודפי עור ושומן. חשוב לזכור כי במידה ומי שמבצעת את הניתוח טרם סיימה את לידותיה, הרי שישנה סכנה בשינוי תוצאות הניתוח לאחר הלידה.

ד"ר קעואר בעל ניסיון רב בתחום של ניתוחי מתיחת בטן  פשוטות ומסובכות תוך שימוש בשיטות חדישות ומתקדמות של מתיחת בטן בשילוב עם שאיבת שומן על מנת להשיג את התוצאות האופטימליות ביותר עבור המטופל.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית