053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

עיצוב גוף

אנשים רבים בעלי משקל עודף דואגים למראה החיצוני שלהם ועושים כל שביכולתם כדי לרדת במשקל. אך גם לאחר הירידה במשקל דרך דיאטה או דרך ניתוח להרזייה, יש הזקוקים לניתוח עיצוב גוף כדי להתגבר על תופעת העור המדולדל הנוצר לאחר ירידה במשקל – במקומות שבהם היה פעם שומן: בטן, גב, ירכיים וכדומה. כמו כן, נשים רבות לאחר סיום תהליך הלידות, סובלות מדימוי גוף נמוך בשל חזה נפול, או בטן נפולה ומחפשות ברכים לעצב את הגוף מחדש לצורך מתן מראה צעיר ובריא יותר.

עיצוב גוף ובטן

 

עיצוב גוף – אילו סוגי עיצוב קיימים

ישנן כמה שיטות לעיצוב גוף המותאמות לכל מטופל בהתאם לנסיבות. אלה כמה מהבולטות שבהן:

  • מתיחת בטן – הבטן רגישה מאוד לשינויים העוברים על הגוף ובאזור נוטה להיווצר "עור תלוי" לאחר ירידה מהירה במשקל. כדי להתגבר על הבעיה, ניתן לבצע סוגים שונים של ניתוחים: ניתוח חלקי לשאיבת שומן מהבטן התחתונה בלבד, הסרה של שיפולי העור בנוסף לשאיבת השומן, ניתוח מלא לשאיבת שומן מהבטן וכדומה.
  • מתיחת זרועות – ישנם אנשים הסובלים מעור מדולדל בזרועותיהם הנאלצים להסתיר את התופעה באמצעות לבישת בגדים ארוכים גם ביום חם וקיצי. באמצעות ניתוח למתיחת הזרועות ניתן להסיר את העודפים המיותרים של העור באזור ולהדק את העור בזרועות במטרה להעניק להן מראה חסון ואסתטי.
  • מתיחה של פלג הגוף העליון – הכוונה לעור ה"תלוי" בצדי החזה, בגב או בזרועות עם ובלי שיפור של החזה ע"י הרמה או הגדלה. ניתוח עיצוב גוף זה מתבצע בהרדמה כללית ובמהלכו מסיר המנתח את עודפי העור.
  • הצרת היקפים בירכיים – העור הדליל שבאזור הירכיים עלול לגרום לא רק לפגם אסתטי, אלא גם לבעיה רפואית. ככל שעובר הזמן, נוצרים שפשופים באזור שבו מתנגשות הרגליים אשר גורמים לדלקות ולכאבים במהלך ההליכה. אנשים הסובלים מבעיה זו פונים לבצע שאיבת שומן או הסרה של עודפי העור.

ד"ר מנאר קעואר – להגיע למראה הרצוי

ד"ר מנאר קעואר הוא רופא מיומן ומנוסה המתמחה בתחום הניתוחים הפלסטיים בכלל ועיצוב הגוף בפרט, והוא מוכן לעזור לכל מי שהמראה החיצוני שלו חשוב לו. אם השקעתם מאמצים רבים כדי לרדת במשקל ועדיין נשארתם עם עור "תלוי" באזורים שונים בגוף, ד"ר קעואר הוא האדם אשר יעזור לכם בניתוחי עיצוב גוף ובהענקת מראה רענן וצעיר לגופכם.

ד"ר קעואר אחראי על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים מאיר בכפר סבא.

 

החלטתם לבצע את הדבר הנכון והבריא עבורכם ולהוריד את המשקל העודף בדיאטה או ניתוח. אך מה עושים עם עודפי העור שנשארו בסיום התהליך? במידה ולא הצלחתם להתעצב ברמה המבוקשת בעזרת התעמלות ותזונה נכונה, הרי שתוכלו להתעניין בניתוח עיצוב גוף אשר יכול להחזיר את לגוף שלכם את המראה המתוח, אסתטי ובריא שזמן כה רב ניסיתם להשיג.

עיצוב גוף

כל השיטות למען עיצוב גוף

עיצוב גוף הוא נושא אשר רבים מאתנו מוצאים את עצמם מתעסקים בו. בשעה שאנו עושים את מירב המאמצים בכדי לרדת במשקל ולהתחטב, יש מי מאתנו אשר עלולים לגלות כי עקב הירידה הדרסטית במשקל, הם נותרו עם עודפי עור שאי אפשר להיפטר מהם. גם לאחר הלידות נשים רבות עלולות לסבול מאותן תופעות. כך שאנשים רבים מוצאים את עצמם מתוסכלים ומחפשים דרכים לעצב את הגוף בשיטות אחרות.

שאיבת שומן – ניתוח שאיבת שומן מתבצע לצורך של עיצוב ופיסול הגוף בעיקר. הוא מטפל בהצטברויות של שומן באזורים שונים בגוף, בעיקר בבטן, מותניים וירכיים.

מתיחת בטן – מטרתו של ניתוח מתיחת בטן הוא להיפטר מעודפי העור והשומן, כמו גם להדק את שרירי הבטן במקרה הצורך. לאחר ניתוח זה תוכלו ליהנות מבטן שטוחה ומהודקת.

מתיחת זרועות – מתיחת זרועות היא תהליך אשר נועד לטפל בעודפי העור המתדלדלים באזור הזרוע. באמצאות הניתוח ניתן לעצב ולהדק את העור המטרה להעניק להן מראה חסון.

מתיחת ירכיים – מתיחת ירכיים יכולה לאפשר גם לכם להיפטר מעודפי עור שמפריעים לחייכם הן מבחינה אסתטית והן מבחינה בריאותית. שהרי אלו עלולים לגרום לשפשפות, דלקות בלתי רצויות וכאבים במהלך ההליכה.

הרמה והגדלת ישבן – מטרת הניתוח לתת מראה עומד, וחטוב של הישבן ע״י הרמתו ו/או הגדלתו.

מגיעים למראה הרצוי

הגוף שלנו נתון תחת שינויים רבים לאורך השנים. אך גם כשהוא מתחיל להגיב ולהיראות בצורה שאנו פחות אוהבים, יש מה לעשות בנידון. מעבר להתעמלות גופנית ותזונה נכונה, אתם יכולים לפנות גם לתחום של ניתוחים לעיצוב הגוף. כך תוכלו לתקן את כל אותם גורמים אשר מציקים לכם, כמו עודפי עור שאי אפשר להיפטר מהם. ד"ר מנאר קעואר הוא רופא מיומן ומנוסה המתמחה בתחום הניתוחים הפלסטיים בכלל ועיצוב הגוף בפרט, והוא מוכן לעזור לכל מי שהמראה החיצוני שלו חשוב לו.

ד״ר קעואר, אחראי על תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל בבית חולים מאיר בכפר סבא.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית