053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

פיסול אף ללא ניתוח 

האף שלנו הוא האיבר הבולט ביותר בפנים. אי אפשר להסתיר אותו והוא תמיד יישאר חשוף לעיני כל. כך שאם אתם מוצאים את עצמכם קמים כל יום ובודקים האם השיער יכול להסתיר אותו, דעו כי ישנו פתרון ביכול להתאים מיוחד עבורכם – פיסול אף ללא ניתוח. כך תוכלו לקבל את האף שתמיד חלמתם עליו מבלי ההכרח שבניתוח פלסטי רציני. זוהי פעולה אסתטית שיכולה לספק לכם את המענה הקל והנוח ביותר לבעיה שלכם.

פיסול אף ללא ניתוח

יתרונותיו של פיסול אף ללא ניתוח 

ניתוחי אף הפכו בשנים האחרונות לדרך פופולרית לתיקון ושינוי מראה האף. אך מה עושים ברגע שאין אנו מעוניינים בתהליך כירורגי? האם נידונו לאף שאין אנו מרוצים ממנו לכל החיים? התשובה לכך היא בהחלט לא. כיום מוצע לכם הליך אשר מאפשר פיסול אף ללא ניתוח. תהליך הפיסול טומן בחובו יתרונות רבים, כאשר חלקם כולל את הנקודות הבאות :

  • משך הטיפול – זמן ביצוע הטיפול הוא קצר מאוד, נדרש רק טיפול אחד ברוב המקרים, שלאחריו תידרשו להגיע לביקורת.
  • מחיר – מחיר הטיפול הוא נמוך בצורה משמעותית מניתוח אף. זהו הליך פשוט יחסית אשר מתבצע במרפאה.
  • הרדמה – כיוון שאין מדובר במקרה זה בניתוח, הרי שאין צורך בהרדמה. כך נחסכות מכם שעות ארוכות של התאוששות והסיכונים המלווים הדרמה כללית.
  • החלמה – לאחר סיומו של הליך פיסול אף ללא ניתוח תוכלו לחזור לחייכם באופן מיידי. אין תהליך החלמה איטי במקרה זה, אין צורך בהתאוששות. מיד עם סיום הטיפול תוכלו ללכת הביתה, לעבודה או לצאת לבלות.

אף ישר ומעודן יותר

טכניקת ההליך מתבססת על הזרקה של כמויות מזעריות של חומר מילוי בנקודות אסטרטגיות באף בעזרת מחט או צינורית עדינה. הטיפול עצמו כמעט וללא כאבים ומיד בסיומו תוכלו לראות את התוצאות להן חיכיתם. ד״ר קעואר צבר ידע וניסיון רב בתחום הכירורגיה הפלסטית והמשחזרת וישמח להעניק לכם מניסיונו ולעמוד לשירותכם בכל שאלה לאורך הדרך אל האף המושלם שתמיד חלמתם עליו.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית