053-5243911
ד״ר מנאר קעואר

תיקון אף ללא ניתוח

תהליך של תיקון אף ללא ניתוח מספק לכם את המענה האולטימטיבי לבעיה איתה נאלצתם להתמודד כל חייכם. אמנם פגם אסתטי באף לא משפיע לרוב על מצבכם הבריאותי, אך הוא יכול לפגום בצורה משמעותית בהרגשה הפנימית ובביטחון העצמי. שהרי האף שלנו לא הולך לשום מקום, הוא שם ואי אפשר להסתיר אותו במידה ואנחנו לא מרוצים. על כן, תהליך של תיקון אף ללא ניתוח הוא הדרך הטובה ביותר לזכות באף בו חשקתם זמן כה רב.

מתי תיקון אף ללא ניתוח יכול לבוא לעזרתכם ?

האף הוא מרכז הפנים ואין איך להתחמק ממנו. באשר נפנה שם הוא יהיה ויוביל אותנו אחריו. אך מה עושים ברגע שאין אנו מרוצים מהאף אשר מעטר את פנינו? התשובה לכך יכולה להיות תיקון אף ללא ניתוח. תיקון האף זוהי פעולה אסתטית אשר נועדה לתת מענה מהיר ונוח לאנשים אשר לא מרוצים מגודל או צורת אפם ולא מעוניינים לשכב על שולחן הניתוחים בהרדמה מלאה. המצבים שתיקוף אף ללא ניתוח יכול לעזור כוללים בין השאר גם –

  • במידה ואתם חוששים מניתוח וכל שלביו, כולל ההרדמה.
  • תיקון א – סימטריות באף.
  • לפני אירוע משמח כשאתם רוצים להיראות הכי טוב שאפשר.
  • לאחר ניתוח אף, כאשר אתם לא מרוצים מהתוצאות אשר התקבלו ואין ברצונכם לעבור ניתוח נוסף.

איך התהליך מתבצע ?

במסגרת הטיפול לתיקון האף, הרופא מזריק חומר מיוחד לאזורים אסטרטגיים באף ו"מפסל" בעזרתו את צורת האף הרצויה. הטיפול עצמו לא כולל הרדמה כללית, ומתבצע כמעט וללא כאבים. חשוב לזכור כי התהליך אמנם לא מוגדר כניתוח, אך ישנה חשיבות רבה לביצועו על ידי רופא מקצועי ומנוסה כמו ד"ר מנאר קעואר, מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בעבודתו מקפיד ד״ר קעואר על שימוש בציוד והחומרים הטובים ביותר, ובשמירה העקרונות המנחים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית תוך דגש על עבודה מקצועית רפואית ברמה גבוהה.

קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית